Prášky pro 3D tisk (Additive Manufacturing)

Naše plynem atomizované prášky pro 3D tisk byly vyvinuty a ověřeny hlavními hráči v oblasti aditivní výroby – výrobci strojů a poskytovateli tiskových služeb. Vyvíjíme i nové slitiny, kterým věříme, že dokáží přinést přidanou hodnotu finálních výtisků jako jsou např. mechanické vlastnosti.

Měď a její slitiny jsou používány zejména na výrobu tepelných výměníků, indukčních cívek, trysek, částí spalovacích komor a také v některých částech elektrických motorů.

Více informací

Nechte si vypracovat nabídku

Standartní materiály– Cu-OF
– CuCr1Zr
– CuSn
– CuAg
– CuAl
– CuAgZr
Particle Size Distribution (PSD)EBM: 40–105 um
Laser Beam: 15–45/20–63
Binder Jetting: <15/<25/<40

Dbáme na kvalitu

Optimalizovali jsme proces výroby plynem atomizovaných prášků tak, aby prášek zaručoval excelentní výsledky při použití na systémech aditivní výroby (AM) i díky tomu, že máme nastavenou úzkou spolupráci s výrobci 3D tiskáren. Vyvinutý prášek má optímální tekutost, sféricitu částic, nízký obsah satelitů, vysokou chemickou čistotu a vyhovující obsah kyslíku. Zaměřujeme se na kvalitní balení prášků pod ochrannou atmosférou, díky kterým mají dokonalé vlastnosti i po 6 měsících.

Vyrábíme na míru

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu podle specifických požadavků našich zákazníků, aby prášky přesně odpovídaly konkrétní aplikaci a výrobnímu systému. Spolehnout se můžete na krátké dodací lhůty, flexibilní jednání a dlouholeté zkušenosti.