O společnosti SAFINA, a.s.

Zajímavá čísla o Safině

 • Copper Wire close up look 50 mikronů

  Nejtenčí drát, který vyrábíme je tenký jako lidský vlas

 • Vesmír 100 km nad Zemí

  létají komponenty z prášků Safiny

 • termočlánkový drát 75 km

  termočlánků vyrobí Safina za rok
Naše hodnoty

 1. 1. Odpovědnost

  Dbáme na legitimní a etické zdroje a pravidelně kontrolujeme náš dodavatelsko-odběratelský řetězec. V zodpovědném přístupu k našim zákazníkům, dodavatelům ale i životnímu prostředí neděláme žádné kompromisy.

  Tavení kovů
 2. 2. Důvěryhodnost

  Našemu oboru dokonale rozumíme a jsme partnerem, na kterého se naši zákazníci mohou spolehnout. Stavíme na tradici a dlouholetých zkušenostech, které nabíráme už od roku 1860.

  Tavení zlata
 3. 3. Kvalita

  Naše výrobky splňují ty nejpřísnější požadavky na kvalitu. Dodáváme totiž pro průmyslové sektory, ve kterých se chyby netolerují. Neustále vylepšujeme vlastnosti našich výrobků pomocí pokročilých technologií a vylepšených postupů.

  Přesná serializace

Vize a mise společnosti

Mise společnosti

Naše výrobky z drahých kovů posouvají vpřed odvětví, jako je automobilový, letecký nebo sklářský průmysl. U své práce dbáme na vysokou odbornost a zodpovědný přístup. Zaměřujeme se na recyklaci, rafinaci a neslevujeme z férovosti v oblasti dodavatelského řetězce. Naše výrobky splňují ty nejpřísnější požadavky na kvalitu, dodáváme totiž do průmyslových odvětví, ve kterých se chyby netolerují.

Vize společnosti

Chceme být lídrem ve zpracování drahých kovů nejen pro západní Evropu a Ameriku a vyrábět produkty s vysokou přidanou hodnotou. Naším cílem je za pomoci našich dlouholetých zkušeností vyvíjet pokročilé technologie, díky kterým zůstaneme partnery předních společností v automobilovém a leteckém průmyslu, sklářství, ale i klenotnictví. Budoucnost vidíme v aditivních technologiích a 3D tisku.

Historie společnosti