Pájky s obsahem stříbra

Stříbro je nejpoužívanější materiál tvrdých pájek. Zajišťuje pevný, spolehlivý spoj dvou materiálů, většinou kovů, případně kovu a keramiky, skla nebo krystalických látek. Zaměřujeme se na inovace v podobě nových slitin (s prvky jako In, Li, Al nebo Ga) a nové tvary. Spolehněte se na čistotu slitin, kvalitu struktury a výrobu na zakázku, díky která získáte pájky s obsahem stříbra přesně podle vašich požadavků.

Více informací

Nechte si vypracovat nabídku

Pájky s obsahem stříbra

Obsah Agstandardně 5–85 %, v speciálních aplikacích 90–100 %
Přidané materiálydrahé kovy: Pd, Au;
další prvky: Cu, Zn, Mn, Ni, Si, Ga, Ge, Li, Al, P
Mezinárodní normyISO 17672
AWS
EN 1044
ISO 3677
JIS
Možné tvaryplechy, pásky, dráty, tyče, piny, lisované díly, kroužky, pružiny, prášek
Možnosti pájenípod plamenem, hořákem, odporového pájení v peci, ve vakuu
Výroba na míru

Oblasti využití

Stříbrné pájky najdou využití v elektronice, elektrotechnice, letectví, HVAC&R, automotive, elektromotorech, generátorech, energetickém průmyslu a při výrobě polovodičů.

Jsme inovativní

Při výrobě stříbrných pájek se zaměřujeme na nové slitiny s použitím prvků jako In, Li, Al a Ga. Vyrábíme i nejrůznější tvary – piny, lisované díly, kroužky nebo trubičky.

Vyrábíme na míru

Zajišťujeme flexibilní řešení poptávek na míru, aby stříbrné pájky odpovídaly přesně vašim požadavkům. Poskytujeme výrobu i malých sérií, specifických tvarů a vývoj nových slitin. Spolehněte se na naše rychlé jednání a bohaté zkušenosti.

Zaměřujeme se na recyklaci

Pošlete nám zpět odpadové drahokovové materiály a my je zrecyklujeme. Zaslaný materiál vám připíšeme zpět na váš účet pro budoucí využití ve výrobě nového produktu nebo je od vás vykoupíme přímo.