Trubky a jímky z platiny a slitin PGM

SAFINA nadále rozšiřuje a zpřesňuje výrobu trubek a jímek pro teplotní snímače z drahých kovů, především z čisté platiny, jejích slitin s rhodiem, iridiem a zlatem, ale také nově z tzv. stabilizované platiny. V podstatě jde o čistou platinu, kde krystalická mřížka kovu je stabilizována přídavkem jiného prvku (např. zirkonu). Materiál tak získá lepší mechanické vlastnosti a delší životnost. Vzhledem k rostoucí poptávce SAFINA zainvestovala do nové škály průvlaků a tím rozšířila nabídku trubek a jímek od průměru 0,9 mm a od tloušťky stěny 0,18 mm. Široká škála nových průvlaků umožňuje splnit velmi přísné tolerance nejen na vnějším, ale také na vnitřním průměru trubek. Přesnější průměry trubek přináší úsporu materiálu (hmotnosti) a tím snížení pořizovacích nákladů pro zákazníky. SAFINA také aktuálně investovala do nové technologie svařování, která umožňuje přesnou výrobu nejen plochých, ale také oválných den u platinových jímek a dalších výrobků s tloušťkou stěny 0,18 mm. Trubky a jímky z platiny a jejích slitin nacházejí stéle rostoucí uplatnění nejen u výrobců teplotních snímačů, ale také například ve sklářském průmyslu. Náš prodejní tým vám rád zašle nabídku a pomůže vám najít nejlepší řešení pro vaše účely.

Poplatinované termočlánkové jímky

V podstatě jde o čistou platinu, kde krystalická mřížka kovu je stabilizována přídavkem jiného prvku (např. zirkonu). Materiál tak získá lepší mechanické vlastnosti a delší životnost.

Vzhledem k rostoucí poptávce SAFINA zainvestovala do nové škály průvlaků a tím rozšířila nabídku trubek a jímek od průměru 0,9 mm a od tloušťky stěny 0,18 mm. Široká škála nových průvlaků umožňuje splnit velmi přísné tolerance nejen na vnějším, ale také na vnitřním průměru trubek. Přesnější průměry trubek přináší úsporu materiálu (hmotnosti) a tím snížení pořizovacích nákladů pro zákazníky.

SAFINA také aktuálně investovala do nové technologie svařování, která umožňuje přesnou výrobu nejen plochých, ale také oválných den u platinových jímek a dalších výrobků s tloušťkou stěny 0,18 mm.
Trubky a jímky z platiny a jejích slitin nacházejí stéle rostoucí uplatnění nejen u výrobců teplotních snímačů, ale také například ve sklářském průmyslu.

Náš prodejní tým vám rád zašle nabídku a pomůže vám najít nejlepší řešení pro vaše účely.

Sdílejte článek