Povrchové úpravy rhodiování a galvanické zlacení

Povrchové úpravy prodlužují životnost výrobků a zajišťují, aby i po letech vypadaly jako nové. Nabízíme rhodiování a zlacení.

Povrchové úpravy rhodiování a zlacení

Rhodiování

Pro galvanické pokovení vyrábíme rhodiovací lázně. Povrchovou úpravu rhodiováním nabízíme pro šperkaře, zlatníky a všechny, kteří chtějí, aby jejich šperky vypadaly jako nové.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku musí být šperky předem vyčištěné a vyleštěné.

Rhodiové lázně vyrábíme ve dvou koncentracích:

  • Základní lázeň: 2 gRh /l a 1 gRh/500 ml
  • Doplňovací lázeň:  5 gRh /100 ml

Pro výrobu rhodiovacích lázní je možné použit rhodium získané z recyklace použitých rhodiovacích lázní. Ceny Rh lázní se mění v závislosti na ceně rhodia a kurzu Kč/USD.

Proč se s rhodiováním spolehnout na Safinu?

  • dosahujeme brilantní bílé barvy povrchu,
  • vynikající hloubková účinnost procesu a dokonalé pokrytí celé plochy.
  • možnost recyklace použitých rhodiovacích lazní, „odlomků“ Rh z držáků a navazovacích háčků.

Galvanické zlacení

Naše služby zlacení jsou určeny jak zlatníkům, tak jednotlivcům, kteří chtějí svým šperkům navrátit jejich původní nádheru. Díky našim odborným znalostem můžeme jakýkoli šperk pozvednout do nových výšin elegance a sofistikovanosti.

Základem našeho procesu galvanického zlacení je naše nejmodernější technika galvanického pokovování. Používáme kyanidové lázně, abychom zajistili nejvyšší kvalitu pokovení, které nejen vypadá úchvatně, ale také bezvadně funguje. Naše pozornost věnovaná detailům a jsme hrdí na to, že vytváříme šperky, které jsou estetické a zároveň odolné.

Ať už chcete dodat své osobní sbírce nádech bohatství, nebo hledáte službu zlacení pro své zlatnické potřeby, jsme zde, abychom vaši vizi uskutečnili. Důvěřujte nám, že z vašich šperků vytáhneme to nejlepší a dodáme jim lesk jako nikdy předtím. Vydejte se s námi na tuto pozlacenou cestu a zažijte kouzlo nadčasové krásy.

Nechte si vypracovat nabídku