Safina se zúčastnila největší a nejvlivnější akce aditivní výroby v Severní Americe

Safina na Rapidu

S potěšením oznamujeme, že se naši kolegové Vítek Studený a Michal Kanak nedávno zúčastnili prestižního veletrhu Rapid+TCT, největšího veletrhu aditivní výroby (AM) v Severní Americe, který se konal v Chicagu od 2. do 4. května 2023. Jsme hrdí na to, že jsme se mohli zúčastnit této neuvěřitelné akce, která představila nejnovější pokroky v oboru AM.

Safina měla skvělou příležitost zúčastnit se tohoto pozoruhodného veletrhu. Hlavním cílem bylo pečlivě zmapovat situaci na trhu ve Spojených státech a získat cenné poznatky a znalosti o současných trendech a nových technologiích v oboru AM.

Akce Rapid+TCT poskytla zážitek s širokou škálou špičkových technologií, inovativních řešení a odborných prezentací. Náš tým měl čest setkat se s vedoucími představiteli odvětví, renomovanými odborníky a podobně smýšlejícími nadšenci, kteří utvářejí budoucnost aditivní výroby.

S potěšením se můžeme podělit o to, že naše účast na veletrhu Rapid+TCT již začala přinášet plodné výsledky. Znalosti, kontakty a inspirace získané na této akci nepochybně přispějí k našemu neustálému růstu a rozšiřování našich odborných znalostí v oblasti AM.

Zůstaňte naladěni na další aktualizace, jak budeme tyto neocenitelné poznatky začleňovat do našich strategií a nabídek. Těšíme se, že se s vámi budeme moci podělit o další vzrušující události, protože pracujeme na utváření budoucnosti aditivní výroby.

Sdílejte článek