Rozšiřte možnosti vodní analýzy s chemikáliemi s obsahem drahých kovů od Safiny

Voda je jednou ze základních podmínek života, která nám umožňuje přežívat a prosperovat na naší planetě. Přestože se voda nachází na 71% zemského povrchu, je třeba si uvědomit, že pouze malá část této vody je ve skutečnosti vhodná pro lidskou spotřebu. Je alarmující, že v dnešní době trpí nedostatkem vody až jedna miliarda lidí po celém světě.

Abyste si uvědomili důležitost vody, stačí se zamyslet nad tím, jak by naše každodenní životy vypadaly bez ní. Nedostatek vody by znamenal nedostatek hygienických podmínek, omezení možností zemědělské produkce, nedostatek energie z vodních zdrojů a vážné ohrožení ekosystémů, které jsou vodou závislé.

Je tedy naší povinností a odpovědností jednat s ohledem na vodu. Měli bychom uplatňovat účinné opatření pro udržitelné využívání vodních zdrojů, podporovat čisté technologie, zlepšovat infrastrukturu a šířit povědomí o vodních otázkách.

Do vodohospodářských laboratoří nabízíme širokou škálu chemikálií, které jsou nezbytné pro analýzu pitné i odpadní vody. Naše společnost Safina se specializuje na výrobu laboratorních chemikálií s obsahem drahých kovů a má dlouholeté zkušenosti v oboru.

Věříme, že kvalita a přesnost laboratorních analýz je klíčová pro zajištění bezpečnosti a čistoty pitné vody. Proto pečlivě vybíráme suroviny a dodržujeme nejpřísnější standardy při výrobě našich chemikálií. Naše produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly přesné požadavky vodohospodářských laboratoří a umožňovaly spolehlivé měření a testování vody.

Navíc jsme hrdí na naši iniciativu v oblasti udržitelnosti. Nabízíme možnost recyklace použitých chemikálií a získání drahých kovů, které obsahují, pro výrobu nových produktů. Tímto přístupem přispíváme ke snižování negativního vlivu na životní prostředí a využívání cenných surovin efektivněji.

Díky našemu širokému sortimentu a dostupnosti skladových zásob jsme spolehlivým partnerem pro laboratorní analýzy vody. Snažíme se neustále rozvíjet a inovovat naše produkty, aby odpovídaly nejnovějším požadavkům a technologiím v oblasti vodní analýzy.

Do vodohospodářských laboratoří nabízíme a máme skladem:

Hexachloroplatičitan draselný – K2PtCl6

Obsah základní látky – čistota (K2PtCl6)        min. 99,4%

Obsah Pt                                                        39,74-40,14%

Jedna z přísad pro stanovení barvy pitné vody.

Balení: 5g, 50g, 100g a více

Síran stříbrný – Ag2SO4

Obsah základní látky – čistota (Ag2SO4),       min. 99,5%

Obsah Ag                                                     68,9-69,19%

Působí jako katalyzátor při stanovení CHSK – chemické spotřeby kyslíku v odpadních vodách

Balení: 100g, 500g 1kg a víc

Sloučeniny stříbra

Dusičnan stříbrný – AgNO3   D10 > 250 μm

Obsah základní látky – čistota (AgNO3)        min. 99,98%

Obsah Ag                                                       63,5%

Balení: 100g, 500g, 1kg a více

Spolupracujte s námi a ujistěte se, že kvalita vody je monitorována a zajištěna správnými chemikáliemi od Safiny. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu: chemie@safina.cz , +420 724 047 956

Sdílejte článek