Pájky a kontakty

Pájky a kontakty

Produktové portfolio v tomto směru je skutečně široké. To je založeno na skutečnosti, že většina výrobků je navržena a vyráběna podle individuálních technických specifikací zákazníka tak, aby splňovala požadovaná kritéria. Pracujeme samostatně s každým zákazníkem, což znamená, že produkty, které mohou vypadat podobné, mohou mít různé vlastnosti v závislosti na složení materiálu a zvoleném technologickém postupu. Zabýváme se také logistikou dodávek a dalšími konkrétními individuálními požadavky. Naší prioritou je poskytovat komplexní služby, které jsou na míru přizpůsobené potřebám zákazníků.

Pájky a kontakty

Tvrdé pájky

Zabýváme se výrobou tvrdých pájek s obsahem stříbra a palladia. Tyto pájky se vyrábějí bez povlaku ve formě drátů, plechů, nebo ve tvaru založeném na výkresech poskytnutých zákazníkem. Standardní pájky máme trvale na skladě ve formě pásů nebo prutů. Další požadavky jsou řešeny na objednávku.

Kontakty

Výroba kontaktů se specializuje na jednotlivé objednávky zejména pevných kontaktních nýtů vyrobených v souladu s výkresy zákazníka. Každé řešení je přizpůsobeno konkrétním požadavkům našich zákazníků.

Obrázky / Videa