Nové video! Klenotnické polotovary Safina

klenotyyyy

Safina je největším výrobcem materiálů pro výrobu šperků v České a Slovenské republice a podporuje zlatníky na českém trhu více než 150 let.

Vykupujeme a zpracováváme materiály a odpady s obsahem drahých kovů např. dentální a klenotnické materiály a odpady z nich, staré mince a šperky.

Safina má dlouholetou tradici v oblasti komplexního zpracování a výroby produktů z drahých a neželezných kovů.

Vykupujeme a zpracováváme materiály a odpady s obsahem drahých kovů např. dentální a klenotnické materiály a odpady z nich, staré mince a šperky. Při výkupu odpadů vždy zodpovědně určujeme danou ryzost – analyzujeme a dále zpracováváme tyto odpady nejen z celé ČR, ale i části Evropy.

Safina je součástí tzv. cirkulární ekonomiky a podporuje zlatníky na českém trhu více než 150 let.
A proto jsme vytvořili nové profilové video linie Klenotnických polotovarů, ve kterém se dozvíte celý proces výroby klenotnických polotovarů, a to od výkupu, přes recyklaci, rafinaci až po konečnou výrobu a dodávku různých klenotnických polotovarů a komponentů ze zlata, stříbra, ale také z Platiny, Palladia nebo Rhodia.
Zaměřujeme se na legitimní a etické zdroje a na zajištění toho, že nejsou spojeny s kriminalitou, ozbrojenými konflikty nebo porušováním lidských práv jakéhokoli druhu.

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem, Safina u svých produktů dosahuje nejvyšší kvality, kterou uspokojuje všechny potřeby svých zákazníků.

Naše síť prodejen nabízí širokou škálu klenotnických polotovarů jako jsou klenotnické slitiny, pájky, plechy, dráty, granálie, řetězovina a komponenty jako jsou pájky, koncovky, náramky, karabiny, patenty a mnoho dalších, a to ve všech zákonných ryzostech a barevných odstínech.

Jsme vám k dispozici na naších prodejnách po celé ČR.

Přijďte nás navštívit a sledujte nás na uvedených kontaktech:
Facebook prodejny ČR
Katalog klenotnických polotovarů

polotovary@safina.cz

Sdílejte článek