Bezpečný nákup zlata: Opatrnost je nyní klíčová

Vážení zákazníci,

Safina, a.s. s vámi dnes sdílí důležité upozornění ohledně nákupu ryzích granálií Au 99,99%. V poslední době jsme zaznamenali zvýšený výskyt zlatých granálií na trhu, které bohužel nesplňují deklarovanou ryzost 99,99%. Toto je závažný problém, který může mít negativní dopad na vaše investice a důvěru v kvalitu zlata.

Je pro nás prioritou zajistit vaši bezpečnost a spokojenost s našimi produkty, a proto vás žádáme o obezřetnost při nákupu zlatých granálií. Při nedostatečné ryzosti se totiž může jednat o riziko finančních ztrát a ztráty důvěry v daného prodejce.

Chceme vás ujistit, že v Safina, a.s. pečlivě dbáme na kvalitu našich výrobků a transparentnost veškerých informací. Proto jsme pro vás vyrobili speciální označený zlatý ryzí plech s deklarovanou ryzostí Au 99,99%, který můžete zakoupit v našich prodejnách. Tímto plechem garantujeme ryzost a kvalitu produktu, kterým můžete bez obav obchodovat a investovat.

Děkujeme vám za vaši důvěru a věrnost naší značce. V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby dalších informací neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Sdílejte článek