Výkup drahých kovů

Máte doma staré šperky, rozbité hodinky, úlomky mincí nebo další předměty z drahých kovů, které nepotřebujete? Přineste je do nejbližší prodejny Safina, kde je od vás vykoupí a vy budete mít celý proces výkupu před očima. Jak probíhá ověřování ryzosti a výpočet částky, kterou dostanete?

Safina od vás vykoupí poškozené šperky, mince, úlomky předmětů z drahých kovů, nebo dokonce zlaté zuby. Každý klient má možnost sledovat proces analýzy a tavení předmětu, který donese, takže se nemusíte bát neférového ohodnocení. Při výkupu se můžete spolehnout na profesionalitu zkušeného zpracovatele drahých kovů s dlouholetými zkušenostmi.

Na prodejnách vás čeká příjemné prostředí a profesionální personál. Brněnská Safina se začátkem tohoto roku dočkala nového, příjemnějšího kabátu a v Jablonci nad Nisou dokonce vyrostla úplně nová pobočka. Další prodejny najdete v Praze, Ostravě, Plzni a v sídle společnosti – ve Vestci.

Do které prodejny to máte nejblíž vy? Přijďte se přesvědčit o perfektním zákaznickém servisu, který v Safině najdete, a proměňte nepotřebné předměty v peníze.

Výkup zlata na prodejnách Safina
Sdílejte článek